День Незалежності - це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.
Не залишилися острого цього свіята учасники освітнього процесу гімназії. Протягом серпня класними керівниками 1-4 класів проведено марафон дитячих малюнків «Родина – це вся Україна»; 20-25 серпня класними керівниками 5-11 класів проведено онлайн-вікторину «З любов’ю до України»; педагогом-організатором з учнями 1-11 класів проведено святковий флешмоб « З Україною в серці» 23-24 серпня. Після флешмобу всі бажаючі мали змогу поринути у відео мандрівку «Вражаюча і загадкова моя Україна».
У закладі освіти діє книжкова виставка-панорама «Україно! Мій коханий краю! Мати наша, рідна і свята!», оформлено тематичні виставки «Незалежна моя Україна», «Прапор нашої Держави», створено тематичний стенд «30 років Незалежності України».
Колектив гімназії зичить усім землякам, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління.
Comments